Skip to content

Vítání nového roku

Užijte si uvitání nového roku uvolněně, naplno a vesele. Odložte na chvíli všechny normy a škatulky – i ty, o kterých nevíte.

Když budete myslet a reagovat pořád stejně, nic nového se vám nestane.

Na Silvestr se odevzdejte novému. Udělejte si třeba bilanci toho, co bylo v předchozím roce nejdůležitější, nejpřekvapivější a nejvíc posuvné. A představte si, co všechno může z dosavadních investicí vyklíčit.

Na Nový rok letos nebudou tak důležité aktivity jako práce s pocity. Zkuste si připadat tak, jak se chcete cítit celý rok. Je podstatné, s kým nový rok strávíte, ale důležitější než činnosti jsou vaše vnitřní stavy. Určitě můžete pro podporu vyzkušet i nějaké oblíbené rituály pro lásku, hojnost, zdraví… V newsletteru hvězdných kurzů prvního ledna najdete nějaké tipy pro vaši večerní magii.

Ve čtvrtek vás čekají pohodové zážitky s lidmi, se kterými se cítíte dobrým člověkem.

V pátek se vám podaří udržet si vnitřní vyrovnanost, klid a harmonii. 

V sobotu si udělejte aspoň nějaký čas pro sebe. I když byste potřebovali mnohem víc, každá minuta se počítá.

Neděle bude nejzásadnější den tohoto týdne. Záleží na každém, aby si dovolil takový nadhled, jež mu pomůže chytit všechny šance roku 2020, které budou přicházet jako odměna za vnitřní práci se sebou. Více spolu probereme na webináři Jaký bude rok 2020 v neděli 5. ledna ve 20h nebo na seminíři 25.-26. ledna Oslava nového roku Krysy.

V pondělí vše rozjeďte s kartou Vůz, která vám pomůže naplánované začít uvádět v život.

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top

Jaká je vaše životní karta