Skip to content

Zasloužíte si to nejlepší

Odložte všechny výmluvy, zasloužíte si to nejlepší.

Úkolem tohoto týdne je procítit, po čem toužíte. To vám dá směr. A pak si vytáhnout rukávy a udělat svůj díl práce pro tento váš cíl.

Do pátku vás Jupiter oblažuje požehnáním všech vašich kroků. Když žádné neuděláte, nemá čemu žehnat, fandit, přispívat. Takže hurá do toho, roztáhněte křídla a posuňte svou představu toho, kým můžete být.

Díky Saturnu budete mít dost vůle, abyste v započatém vydrželi.

Pro všechna předsevzetí je to ideální kombinace. Pracovní část tohoto týdne přeje také všem plánům na rok, kterým je dobré zasadit první semínka.

Páteční úplňkový večer pak bude jako stvořen k rozjímání nad celistvostí svých plánů. Představte si svůj úžasný rok 2020 jako mandalu složenou z vašich jednotlivých úspěchů, zážitků, posunů, sdílení, napojení. Každá oblast má jiný tvar a jinou barvu, je jinak intenzivní a rozpínavá. Nakreslete si ideální míru zastoupení toho všeho v tomto roce. Nezapomeňte, že si zasloužíte to nejlepší. Tedy i příležitosti k posunu a překvapení. Poznačte si také, co která barva znamená.

Taková úplňková mandala vám pomůže k nadhledu a k udržení souladu.

Více se dozvíte na webináři Jaký bude rok 2020, který si ze záznamu můžete prohlédnout zdarma zde:

A pro svou osobní předpověď si přijďte na seminář Oslava nového roku Krysy 25. – 26. ledna. Přihlaste se do 9. ledna zde:

 

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top

Jaká je vaše životní karta