Skip to content

Překročit karmická pouta 4 – Vyrovnat si s každým účet a nastavit smír

Vyrovnat si s každým účet a nastavit smír

aneb Překročit karmická pouta 4

(část rozhovoru z časopisu Záhady života)

 

Která je ta nejzákladnější věc z karmické astrologie, kterou bychom měli ve svém horoskopu znát?

Kromě zmíněné Černé Luny je bezesporu nejzajímavější informací z karmické astrologie dům, ve kterém sídlí vaše Dračí hlava. Dá se z něj vyčíst poslání.

Je to trochu jako šachy. Vždy vám to ukáže cestu o pár kroků dál, nutně ne cíl.

A z aspektů Dračí hlavy vyčtete, jak svůj smysl života naplnit. Zajímavá je i v partnerských horoskopech. Podívejte se, do kterého domu ji dáváte svým protějškům, protože takový úkol jsme si stanovili, že pro toho druhého budeme nést.

Nejintenzivnější pak bývají vztahy, ve kterých Dračí hlava jednoho splývá s nějakou osobní planetou druhého. To je pak nerozlučný vztah.

Co si mám představit pod pojmem osobní planeta?

Mezi osobní planety se kromě dvou světel (Slunce-vědomí a Luna-podvědomí) počítá ještě Merkur-komunikace, Venuše-city a Mars-činy.

Pak jsou osudové planety Jupiter-štěstí a Saturn-učitel. A pak jsou generační planety a speciální body. Ale teď to vypadá jako pěkný výčet. Jenže astrologie není žádná nuda, je to velké dobrodružství objevování člověka. A je něco zajímavějšího ke studiu než člověk?

Ale bavily jsme se o těch nerozlučných vztazích. Často, když klienti zjistí, že nějaká jejich láska je jejich karmický vztah, mají velkou radost osudové spřízněnosti.

Podle mě je to ale jen zpráva, že si většinou nestihli v minulém životě s daným člověkem nastavit smír ve všech oblastech a vzájemně se pustit, a tak se museli znovu spolu narodit.

Úkolem tohoto života pro ně pak není ještě více se proplést, ale vzájemně vyrovnat účty, prožít si spolu to, co potřebují, a hlavně nezakládat na další karmu novými přešlapy. 

Není vlastně každý vztah, který v životě navážu, karmický? Myslíš tedy jen ty důležité, jako je partnerství nebo fakt, jakým rodičům se narodíme?

Bylo by smutné, kdyby všechny vztahy byly karmické, protože by se člověk rodil pořád se svou skupinou třeba 50ti lidí v různých formách vztahů a pořád by jen čistil a napravoval.

To je možná trochu nadsázka, protože existují i nezatížená a podpůrná karmická propojení. Ale vezměme si, jak by ta omezenost podnětů zpomalovala růst.

Je fajn být někde štamgast, ale zároveň poznávat na výletech i nová krásná místa a kavárny, třeba jako je tato, ne? 

Přešlapy, kterých jsme se v minulosti dopustili, také dokážeš z horoskopu vyčíst?

Ano, to není těžké se naučit. Někdy jsou přešlapy velké věci, jindy jen neadekvátní míra.

Život je jako kyvadlo a když se zhoupne moc na jednu stranu, musí se většinou zhoupnout na druhou, aby se konečně dostalo do rovnováhy.

Nevážíš si, že máš něčeho moc, tak toho pak musíš mít málo, abys nakonec našel harmonii. To zná ze života skoro každý.

A karmická astrologie ti dá odstup a nadhled vidět celý smysluplný pohyb kyvadla a možnost rychleji najít svou klidovou pozici.

 

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top

Jaká je vaše životní karta