Skip to content

Překročit karmická pouta 2 – Neztrácejte silu nefunkčními vzorci

Neztrácejte silu nefunkčními vzorci

aneb Překročit karmická pouta 2

(část rozhovoru z časopisu Záhady života)

        

Co je schopna objasnit? Jaké otázky klientů a problémy s ní řešíš?

Celá astrologie vychází z toho, že pozice planet v okamžiku zrození předurčuje povahu člověka, situace, které mu budou přicházet, a obvyklé reakce na ně, tím pádem jeho osud. Úkolem karmického astrologa je nejen najít stopy minulých vtělení, cestu k vyrovnání „přešlapů“ a naplnění poslání, ale také dát člověku víc svobodné vůle se ze svého horoskopu vymanit, překročit ho.

Osobně karmickou astrologií řeším hlavně opakující se potíže svých klientů, které naznačují vzorec čekající na změnu. Takovými nefunkčními vzorci ztrácíme zbytečně spoustu sil. Jejich odhalení je vždy jak velký aha moment, rozbřesk svobody.

No a jak se dá předpokládat, další obvyklé téma je partnerství. Prožíváme mnoho karmických vztahů, ve kterých je obtížnější se vyznat. Karmická astrologie lehce odhalí, proč jsme koho potkali, jaký je náš společný úkol, upozorní nás na úskalí budoucnosti, kterým se tak můžeme elegantně vyhnout.    

Nemůžu se nezeptat – co ses pomocí karmické astrologie dozvěděla o sobě a svých blízkých ty sama? A pomohly ti tyhle informace?

Jé, toho je hodně. Když mi přijde někdo důležitý do života, tak mi karmická astrologie pomáhá vyznat se v tom, čemu předcházet a co v našem spojenectví posilovat.

Mně osobně pomohla odhalit, jaký duchovní bojovník jsem byla v minulém životě a v čem mám tedy pokračovat.

Když jsem procítila celou váhu propojení Černé Luny, Marse a Pluta mezi společenským 11. a duchovním 12. domem, spojilo se to s dosavadním směřováním a založila jsem např. na podporu svobody víry Dobročinnou organizaci Návrat. A právě díky tomu, že jsem navazovala na minulá vtělení, přišel během prvního roku její neuvěřitelný růst.

Takhle prostě poznáte, pro co jste hořeli v minulých životech, dokážete u toho ztratit pojem o čase.  

 

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top

Jaká je vaše životní karta