Skip to content

Překročit karmická pouta 1

 

Karmický tarot doplňuje příběh

aneb Překročit karmická pouta 1

(část rozhovoru z časopisu Záhady života)

 

Petru Černou znám dlouho. Je jedním z mála těch, kteří opravdu milují lidi. Všechny, bez rozdílu. (A řekněte, kdo z vás jich neměl někdy fakt po krk a plné zuby?) Ona ne, pro každého má vždycky pochopení a vlídné slovo, a že jsem ji zažila v nejrůznějších situacích…

Taky celé ty roky nechápu, jak dokáže všechno, co dělá, stihnout. Možná proto, že vážně ví, co dělá, netápe a jde tou svou správnou cestou, kterou jí ukázala karmická astrologie.

Nebo ne?

Karmickou astrologií se moc lidí nezabývá, proč? Je moc těžká, nebo se toho o ní tolik neví?

Naše společnost je tak zaujatá současným vlastním vtělením, než aby se systematicky dívala na životy z globálnějšího pohledu převtělování. Někteří astrologové také na karmu nevěří, což bude určitě jeden z důvodů, proč se jí třeba nevěnují, jiní si vystačí s klasickou astrologií, protože témata a vědomí jejich klientů v ní najde všechny potřebné odpovědi. No a pak jsou tací, kteří si karmickou astrologii zamilují a pak vnímají smysl života napříč vtěleními jako důležitější než partnerské trable, hromadění majetku nebo zvládání puberty dětí.

Tento svůj pohled pak nutí všem lidem, kterým se do horoskopu dívají.

Vážně? To je pak takové „páchání dobra“, že?

Spíš začátečnické nadšení, které nedovoluje přeskakovat z globálu na detail. Pro člověka je důležité všechno, hlavně soulad viditelného a neviditelného.

Taky jsem si pošla takovým obdobím, že jsem místo odpovědí na praktické otázky dávala lidem pociťovat smysl jejich vtělení. Ale když člověk nemá ty odpovědi, špatně se mu soustředí na něco vyššího. Naštěstí jsem se už dopracovala k jisté vyváženosti.

Někdy člověka prostě zajímá, co prožívá teď, a jindy touží rozplést karmické linky svých životů. Je to jako s regresí. Jsem ráda, že když je to nutné, mohu regresní terapií někomu pomoci, ale když to jde samotným rozhovorem, proč hned otevírat brány podvědomí, paralelních světů a minulých životů?

Mimochodem kombinace karmický astrolog a regresní terapeut je velmi vhodná. To první rozplétá podstatu bloků a plánů duše, to druhé dokresluje detaily příběhu. Skvěle se doplňují, stejně jako s karmickým tarotem, ten je skvělý.

Kde to, co o karmické astrologii víme, končí, může regrese nebo práce s karmickým tarotem doplnit příběh, obraz a zážitek.

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top

Jaká je vaše životní karta