Skip to content

Překročit karmická pouta 6 – Fascinuje mě jedinečnost duše

Fascinuje mě jedinečnost duše

aneb Překročit karmická pouta 6

(část rozhovoru z časopisu Záhady života)

 

Jak, viděno optikou karmické astrologie, je to s našimi politickými špičkami?

No, pohledem karmické astrologie je možné podívat se i do horoskopů hlavních představitelů našeho státu. Například Saturn s Černou Lunou na Luně ve Štíru našeho pana premiéra v demisi naznačují jeho neustálé pnutí mezi potřebou adrenalinu, větších a větších výzev, aby vůbec cítil, že žije, a mezi potřebou zalíbit se společnosti, získat si oblibu. Jeho Mars na Dračí hlavě zas prozrazuje velkou vůli k dosažení všeho, co si vytýčí. S trochou nadsázky lze říct, že by bylo super, kdyby celý stát pojal jako svou rodinu, protože pro tu je schopný udělat vše. Klidně se i sebedestruktivně obětovat nebo neřešit morálku.

Ke zveřejňování dalších podrobností bych ale musela mít jeho souhlas. V rámci činnosti naší lidskoprávní organizace jsem měla možnost se s mnohými politiky potkat. A i když si o nich může každý myslet své, nejsou státním majetkem, jsou to lidi se svými tužbami, omezeními a třeba i dobrou vůlí. Takže i u nich musíme ctít stejná etická pravidla a posvátnost soukromí jako u náš ostatních.

Máš velkou praxi, hodně pracuješ s lidmi, pomáháš jim řešit problémy, řekla bych, že se v lidech vyznáš, dokážeš je odhadnout. Býváš překvapená, když se podíváš na člověka a pak do jeho horoskopu? Nebo ti většinou jen potvrdí to, co sis myslela?

Právě ty momenty překvapení jsou nejzajímavější. Někdo přijde a vše se naprosto potvrzuje – horoskop, psychologický obraz, energie, která jde z člověka, jeho život. Ale u jiného se občas objeví nějaká drobnost, která je v horoskopu jinak. A ta se tím stane zásadní, protože poukazuje na fakt, že daný člověk buď překročil sám sebe, nevyužívá většinu svých silných stránek, nebo se někde na zásadní životní křižovatce vydal vzhledem ke svému osudu nepravděpodobnou, nepředpokládatelnou cestou.

Dobrodružstvím je pro mě každé setkání, nejen ta s překvapením. Nepřestává mne fascinovat jedinečnost duše, se kterou mám tu čest se na chvíli zastavit v čase a prostoru. Karmická astrologie je jen nástroj, tím hlavním je člověk a jeho realizace. 

 

 

 

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top

Jaká je vaše životní karta