Skip to content

Překročit karmická pouta 5 – Sny o karmě

Sny o karmě

aneb Překročit karmická pouta 5

(část rozhovoru z časopisu Záhady života)

 

Kde se můžu o karmické astrologii dozvědět víc? Knih je spousta, ale těch správných jen málo. Doporučila bys mi nějakou? Ty sama taky karmickou astrologii učíš?

Když jsem se začala před dvaceti lety astrologií zabývat, začali mi informace o ní, různá propojení a výklady chodit přes sny. Později jsem pochopila, že jsem se astrologií zabývala již v minulém životě a stačilo si ji jen znovu zamilovat.

Nejzajímavější věci z karmické astrologie jsem se dozvěděla skrze sny a meditace. To se ráno probudíš a najednou je ti jasné, na co se v horoskopu dívat a jak to lidem přeložit. Tvůj rozum si to přeje ověřit, ale srdce ví.

Z podobného důvodu většinou studentům nedoporučuji ze začátku číst moc knih o zvoleném oboru. Proto, aby našli vlastní jazyk a neučili se nazpaměť slova jiných. Pak už si z knih jen doplňují, ověřují, prohlubují svůj dobrý základ.

Když bych tedy měla nějaké doporučit, tak třeba čtvrtý díl Karmické astrologie Karma přítomnosti nebo obecnější Nový pohled na moderní astrologii či úžasná novinka románová Stigmata karmy k pochopení širších souvislostí karmy.

Mně chodí přes sny jiné vzkazy, dám tedy radši přednost živému učiteli. Do Opavy je to za tebou ale poněkud daleko. Co třeba korespondenční kurz?

Před sedmi roky jsem založila Opavskou školu integrální astrologie, učím tu astrologii a příbuzné obory prožitkovým způsobem. Mezi obory, které budu od září 2018 otevírat, bude i karmický tarot a astrologie.

Na dálku můžeš studovat formou webinářů a video-lekcí. S každým studentem vždycky proberu, co už umí a kam by se chtěl ve svém vzdělávání dostat. Pokud by tedy někoho zajímala karmická astrologie, může si v rámci studia astrologie říct o ni.

Dívala ses na současnou situaci v politice právě optikou karmické astrologie? A co ti z toho vyšlo?

Karmickým úkolem našeho státu je naučit se komunikovat se světem, brát si inspirace od těch spravedlivých a moudrých zemí a jít vzorem ostatním. Začátkem tohoto roku šla Černá Luna přes Slunce naší země. Takže jsme kolem prezidentských voleb neprožívali zrovna lehkou dobu, našim úkolem bylo využít všechnu nespokojenost k budování nových čistých hodnot. Letošní Vánoce bude na stejném místě Saturn, takže uvidíme, jestli jsme v předchozí zkoušce uspěli.

Zajímalo by mne, které jsou ty spravedlivé a moudré země?

Haha, pro mě ty, které dodržují lidská práva a pečují o přírodu.  

 

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top

Jaká je vaše životní karta